خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED

موضوع: انتخاب سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت

انتخاب سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت 1 سال 4 ماه ago #938

  • sh
  • sh's Avatar
  • آفلاين
  • كاربر حرفه اي
  • ارسال ها: 213
  • امتياز: 0
انتخاب سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت
در حال حاضر سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت استفاده می شود که صدها سیستم مدیریت محتوا متن باز وجود دارد به راحتی می توانید در اینترنت آنها را جستجو کنید. سوالی که می پرسید این است که چرا کسی سیستم مدیریت محتوای سفارشی در طراحی سایت استفاده می کنند. پاسخ این سوال هم ساده و هم پیچیده است.

اگر شما یک کسب و کار کوچک هستید و نمی توانیم به شما توصیه کنیم که از سیستم مدیریت محتوای سفارشی استفاده کنید. دلیل این است که هزینه های گزافی برای سیستم های مدیریت محتوای سفارشی باید پرداخت کنید شاید بودجه ای زیادی در ابتدای راه برای کسب و کارتان که کوچک است نداشته باشید. ما توصیه می کنیم از سیستم های مدیریت محتوا متن باز استفاده کنید اما این سیستم ها باید اختصاصی شده باشند. تا بتوانید قالبی سبک و اختصاصی برای سایت خود داشته باشید. با بودجه مناسب می توانید این سایت ها را تهیه کنید و حتی سایتی متمایز و بهینه سازی در موتور جستجو داشته باشید.انتخاب سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت

سیستم های مدیریت محتوا
سیستم های مدیریت محتوای کد بازهای مختلفی در دنیا وجود دارد مانند وردپرس ، دورپال ، جوملا و … شما به راحتی می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و مجری کار آن را برای شما سفارشی سازی کند. این سیستم های مدیریت محتوا دارای کارایی بالا هستند به دلیل اینکه چند صد نفر برای توسعه این سیستم ها در کار هستند. از این سیستم های می توانید برای فروشگاه اینترنتی و یا اطلاع رسانی شرکتی استفاده کنید توجه داشته باشید که شرکت طراح باید به نحواحسن سفارشی سازی این سیستم ها را برای شما انجام دهد در غیر این صورت شما با مشکلات زیادی سایت مواجه خواهید شد.

انتخاب سیستم مدیریت محتوا در سئو
بهینه سازی موتور جستجو بخش بزرگی از موفقیت وب سایت است . بنابراین قبل از انتخاب سیستم مدیریت محتوا باید در مورد استراتژی سئو وب سایت خود فکر کنید. برخی از سیستم های مدیریت محتوا با ساختار URL خاصی ساخته می شوند. ارائه پلاگین های سیستم های مدیریت محتوا کد باز می تواند تاثیر خوبی در سئو و بهینه سازی سایت شما داشته باشد. سیستم مدیریت محتوا وردپرس چنین پلاگین های قویی دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. پس قبل از انتخاب این موارد را به خوبی بررسی کنید. تا بتوانید استراتژی محتوای خود را مدیریت کنید.انتخاب سیستم مدیریت محتوا در طراحی سایت

چرا وردپرس؟
سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سیستم قدرتمند است که به شما کمک می کند هم سایت را مدیریت کنید و هم بهینه سازی سایت را با پلاگین های فوق العاده آن داشته باشید . وردپرس یک سیستم جهانی است که بیشتر وب سایت های دنیا با این سیستم مدیریت محتوا ساخته می شوند. این سیستم را ما به اختصاصی برای شما طراحی کرده ایم که به راحتی و بدون نیاز به دانش کدنویسی بتوانید با آن کار کنید.

در پایان به شما توصیه می کنیم که سیستم مدیریت محتوایی را انتخاب کنید که در آینده قابل توسعه باشد. در موتورهای جستجو قدرتمند عمل کند و با ساختارش بهینه سازی وب سایت را تضمین کند.