خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED

موضوع: طراحی سایت در ایران

طراحی سایت در ایران 1 سال 4 ماه ago #933

  • sh
  • sh's Avatar
  • آفلاين
  • كاربر حرفه اي
  • ارسال ها: 213
  • امتياز: 0
طراحی سایت در ایران
امروزه طراحی سایت یک دغدغه برای تمام افراد جهان شده است. در ایران هم این دغدغه وجود دارد. در ایران شرکت های زیادی برای
طراحی سایت وجود دارد. اما نکته قابل توجه این است که هزینه طراحی سایت در ایران بسیار کم می باشد چون که دستمزد کم می باشد. برای طراحی سایت نیاز به متخصصین این کار است چه این متخصصین در ایران باشند و چه در کشورهای دیگر باشند.

موقعیت ایران در طراحی وب سایت
ایران کشوری پهناوری است دارای چهار اقلیم که این نوع اقلیم در دنیا بسیار متفاوت است . در ایران تعداد افرادی که در زمینه برنامه نویسی فارغ التحصیلان فراوانی دارد اما نکته مهم این است آیا فقط تحصیل در این رشته کافی است ؟ جواب این سوال خیر است . تحصیلات آکادمی باید در کنار فن و حرفه آن وجود داشته باشد یعنی کسی که دانش برنامه نویسی و کدنویسی نداشته باشد نمی تواند طراحی سایت حرفه ای انجام دهد . پس این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که سواد کدنویسی در کنار تجربه ملزومات اساسی برای طراحی وب سایت شما است.طراحی سایت در ایران

چرا طراحی سایت در ایران ارزان است؟
در ایران طراحی سایت بسیار مقرون به صرفه است. در کشورهای اروپایی هزینه های طراحی بسیار گران است به دلیل این که نیروی کار در این کشورها بسیار گزاف است. بسیاری از افراد خارج از کشور برای سفارش طراحی سایت های شرکتی و فروشگاهی به شرکت های طراحی سایت در داخل ایران مراجعه می کنند تا علاوه بر کیفیت بالا ، هزینه کمی را بابت آن پرداخت کنند . اما این مورد هم مشکلاتی در پی دارد به عنوان مثال افراد داخل ایران دانش های بروز را در اختیار نداشته باشد یا از تکنولوژی جدید بی خبر باشند. به هر حال برای ایجاد سایت شما باید تصمیم بگیرید.

بسیاری از برنامه نویسان و کدنویسان در ایران نیاز دارند که خود را آپدیت کنند و هر تکنولوژی یا دانش جدیدی در دنیا ارائه می شود به سرعت خود را بروز کنند تا بتوانند به مردمان ایران زمین این دانش یا تکنولوژی را ارائه دهند تا پیشرفتی در این زمینه برای ایران داشته باشند.