صفحه اصلیمرکز دانلودنرم افزار
خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED

دانلود نرم افزار تصمیم گیری Expert Choice 11

نرم‌افزار (Expert Choice (EC ، یک ابزار پشتیبان تصمیم‌گیری چندمعیاره بر اساس روش AHP می‌باشد. این نرم‌افزار دارای توانایی‌های زیادی بوده و علاوه بر امکان طراحی نمودار سلسله مراتبی تصمیم‌گیری و طراحی سوالات، تعیین ترجیحات و اولویت‌ها و محاسبه وزن نهایی، قابلیت تحلیل حساسیت تصمیم‌گیری نسبت به تغییرات در پارامترهای مساله را نیز دارا می‌باشد. این نرم‌افزار همچنین در بسیاری از موارد از نمودارها و گراف‌ها برای ارائه نتایج و عملکردها استفاده می‌کند.

به منظور استفاده از این نرم‌افزار جهت تصمیم‌گیری، گام‌های زیر پیشنهاد می‌شوند:

ادامه مطلب...

دانلود نرم افزار تحقیق در عملیات TORA به همراه آموزش

نرم افزار آموزشی TORA مربوط به الگوریتم های زیر می شود.tora

  • حل معادلات خطی چند مجهولی
  • برنامه ریزی خطی
  • مدل حمل و نقل
  • برنامه ریزی عدد صحیح
  • مدل های شبکه
  • تحلیل پروژه ها توسط CPM/PERT
  • مدل های صف بندی پواسون
  • بازی های با جمع صفر
  • ادامه مطلب...

دانلود Minitab v16.2.4.4 - نرم افزار تخصصی آمار و کنترل کیفیت مینی تب

یک نرم افزار کنترل کیفیت آماری و مناسب برای پروژه های Six Sigma و بهبود کیفیت می باشد. این نرم افزار به عنوان یکی از نرم افزارهای تخصصی آمار برای کنترل کیفیت، کار بر روی اعداد و تجزیه و تحلیل داده های خام شناخته شده است و در بسیاری از واحد های صنعتی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و به وسیله آن می توان با تجزیه و تحلیل داده های آماری به طراحی آزمایشات پرداخت. همچنین انجام برخی عملیات ها مانند تولید اعداد تصادفی که از توزیع های آماری خاصی مانند توزیع نرمال، کی دو، گاما، اف، برنولی، پواسن، بتا، وایبل و ... پیروی می کنند، پرداخت.

ادامه مطلب...

نرم‌افزارهای تحقیق در عملیات

نرم‌افزارهای تحقیق در عملیات

نام نرم‌افزار

قابلیتها و امكانات

General Algebraic Modeling System (GAMS)

در مسائل برنامه‌ریزی خطی ، غیرخطی ، عدد صحیح ، مختلط و بكار می‌رود . انواع محدودیت‌ها را دربر می‌گیرد ، تابع هدف در آن متغیر تعریف می‌شود ، پرقدرت‌ترین نرم‌افزار تحقیق در عملیات می‌باشد .

LINDO

در برنامه‌ریزی خطی ، عدد صحیح ، مختلط ، صفر و یك كابرد دارد . حل به دو روش انجام می پذیرد : 1‌- مساله را خودبه‌خود حل كرده و گزارش نهایی بدهد ؛ 2‌- مرحله به مرحله آن را حل كند . دارای help خوب، شاملLindo/386 , Super lindo Lindo Studen ,است كه Super Lindo از همه قوی‌تر است.

LINGO

در برنامه‌ریزی خطی و غیرخطی بكار می‌رود . قوی‌ترین نرم‌افزار OR بعد از GAMS ، استفاده از مزایای Windows و help ، برقراری ارتباط با Excel ، ابعاد مساله به طور عادی: 16000 متغیر ، 8000 محدودیت.

GINO

در برنامه‌ریزی خطی و غیرخطی بكار می‌رود . استفاده از روش حل ماتریسی ، مساله مورد نظر به صورت كدهای ASCII ذخیره می‌شود ، دارای help خوب ، گزارش نهایی از حل مساله می‌دهد .

QSB

در برنامه‌ریزی خطی ، مسائل حمل و نقل ، برنامه‌ریزی پویا ، تئوری صف ، شبیه‌سازی و مدیریت پروژه كاربرد دارد . تهیه گزارش نهایی ، حل مرحله به مرحله ، امكانات ویرایشی (حذف و تعدیل محدودیت‌ها، تابع هدف و ) ، امكان دیدن قسمت خاصی از مساله ، حل ترسیمی .

TORA

در برنامه‌ریزی خطی ، نظریه صف ، موجودی مسائل حمل و نقل (99 مبدأ ، 99 مقصد) كاربرد دارد . بر اساس متن كتاب «حمدی طه» نوشته شده ، مساله را در قالب مخصوص خودش ذخیره می‌كند ، تهیه گزارش در هر مرحله و گزارش نهایی ، قابلیت ویرایش و اصلاح كلیه موارد .

ادامه مطلب...